Estetyka


Profesjonalizm i zaangażowanie
Profesjonalizm i zaangażowanie

Staramy się iść z duchem czasu. Dbamy nie tylko o zdrowie, ale również o piękno. W naszej przychodni można zadbać również o estetykę. Polecamy zabiegi upiększające z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków japońskich Salacia Arius oraz najnowocześniejszego japońskiego urządzenia do bezinwazyjnego liftingu, ujędrniania i wyszczuplania Miracle Wave. Na bieżąco będziemy wprowadzali inne zabiegi w zakresie medycyny estetycznej.

 

,,Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.".

Giacomo Casanova

zaproszenie
zaproszenie

Przychodnia Narantem ścisle współpracuje z firmą Japan Cosmetics s.c., która jest wyłącznym przedstawicielem japońskich marek kosmetycznych Salacia Arius, Wamiles, Myth, Face oraz opatentowanego urządzenia do bezinwazyjnego liftingu Miracle Wave.

Umożliwia to przedlozenie naszym pacjentom usług na najwyzszym poziomie w zakresie urody i estetyki, pielegnacji zarówno twarzy tak i ciała.

 

Seria Marine Serum
Seria Marine Serum

Zgodnie z naukową hipotezą o początkach świata, życie na naszej planecie powstało i przybrało swoje formy w oceanach. Żadne inne środowisko na Ziemi nie jest tak bogate w minerały niezbędne dla żywych stworzeń jak ocean.

Firma Salacia Inc. opracowała ekskluzywne linie kosmetyków do pielęgnacji cery. Wyjątkowość tych produktów wynika z komponentów zastosowanych w trakcie ich produkcji. Firma Salacia Inc. prezentuje szeroką gamę środków kosmetycznych przy zastosowaniu całej palety różnorodnych komponentów, ale podstawą do produkcji ekskluzywnych linii kosmetyków jest morska woda pochodząca z głębin. Dzięki temu kosmetyki firmy Salacia Inc. dosłownie są nasączone minerałami, dostarczają każdej komórce skóry życiodajną siłę oceanów.

Boginie źródeł Salacia z mitologii rzymskiej swą urodą uwiodła władcę mórz Neptuna.

Firma Salacia Inc. pozyskała z morza to co najcenniejsze, żeby obdarzyć pięknem każdą kobietę.

Używając kosmetyków  firmy Salacia Arius  Inc. każda kobieta może się poczuć boginią. 

Odwiedż naszą stronę:

http://www.japan-cosmetics.pl/

 

 

 

 Miracle Wave
Miracle Wave

Urządzenie Miracle Wave wykorzystuje elektryczne prądy o bardzo małym natężeniu, które można określić jak mikro lub nawet nano prądy, do nie inwazyjnego, nie chirurgicznego liftingu w zakresie estetyki profesjonalnej. Poprawia obwód twarzy, ujędrnia skórę, znacząco redukuje zmarszczki, rozświetla cerę, pozwała udoskonalić wygląd biustu, pośladków (lift-up), wyrzeźbić sylwetkę w tym również kończyny.

 Wykorzystanie rękawiczek z wplecionymi nićmi srebra pozwala w sposób bezpieczny i efektywny dotrzeć w takie miejsca jak okolica oczu, które są uznawane za potencjalnie wrażliwe i z reguły pomijane przez większość innych urządzeń kosmetycznych.

Unikatowe połączenie najnowszych osiągnięć nauki i techniki z  naturalnym ruchem sprawnych dłoni oto jedna z zalet urządzenia Miracle Wave.

 W estetyce profesjonalnej większość urządzeń wykorzystuje elektryczny prąd o częstotliwości do 1000 Hz i mamy do czynienia właściwie z tak zwaną elektro stymulacją, kiedy elektryczne impulsy ,, kopią’’ i  wprawiają w stan skurczu i rozkurczu przede wszystkim włókna mięśni.

W urządzeniu Miracle Wave aplikuje się prądy o częstotliwości do 5 Hz, co w sposób naturalny zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania, natomiast celem oddziaływania nie jest stymulacja mięśni, ale unikatowe działanie na poziomie komórkowym.

 Unikatowy dobór i konfiguracja mikro prądów generowanych przez urządzenie Miracle Wave w sposób automatyczny wybitnie ułatwia obsługę, a tajemnica efektywności jest chroniona przez liczne patenty w Japonii i USA.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć do obejrzenia skuteczności zabiegów Miracle Wave.

 

Profesjonalizm i zaangażowanie
Profesjonalizm i zaangażowanie

Nasze kosmetyczki, które na codzień prowadzą szkolenia dla Salonów urody, Spa i Day-spa, chętnie pomogą osiągnąć  wyżyny perfekcji w nieinwazyjnym zabiegach pielegnacji i odmładzania.

 

 


Adres: Łucka 20, Warszawa, Mazowieckie. Telefon: 22-654-21-54, Telefon: 22-654-21-53.