Zdrowi i piękni przez cały rok!


Jesteś u nas pierwszy raz? Należy Ci się prezent!

 

 


W ramach wizyty lekarskiej* mamy przyjemność zaprosić Państwa na gratisowy zabieg kosmetyczny w Salonie Urody Japan Cosmetics.
Zabiegi są wykonywane na profesjonalnych renomowanych i oryginalnych japońskich kosmetykach Salacia Arius.

Zapisz się na wizytę w przychodni Narantem i odbierz swój darmowy** zabieg pelęgnacyjny .
;)

Do wyboru:
1. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Miracle Wave:

  • Bezinwazyjny lifting oraz wygłądzenie zmarszczek
  • Zabieg wyszczuplająco- ujędrniający, modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu-wybrana partia ciała: Nogi/uda, brzuch/talia, ramiona, piersi.

2. Zabiegi odświeżające i regenerujące cerę:

  • Piling kawitacyjny + piling japoński
  • Mikrodermabrazja diamentowa + piling japoński
  • Zabieg rozjaśniający cerę i niwelujący przebarwienia

3. Odmładzający zabieg collagenowy z japońskim masażem twarzy.

Obowiązują zapisy telefoniczne : 22-654-21-54 / 56

Akcja promocyjna trwa do odwołania :)

 

 

* GRATIS dotyczy nowych pacjentów przychodni, uzyskuje się go po opłaceniu pierwszej konsultacji lekarskiej w przychodni Narantem.

** GRATIS obejmuje pierwszy zabieg w Salonie Urody Japan Cosmetics, do wyboru jeden z wyżej wymienionych zabiegów pielęgnacyjnych.

Japońskie kosmetyki Salacia Arius
Japońskie kosmetyki Salacia Arius

 

 Nasza firma Japan Cosmetics s.c. powstała w 2009 roku. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która jak to wynika z nazwy specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości ekskluzywnych kosmetyków japońskich. W przeciągu zaledwie kilku lat udało się nam z powodzeniem wprowadzić na rynek Polski takie marki jak Salacia Arius, Wamiles oraz urządzenie do bezinwazyjnego liftingu Miracle Wave.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy na rynek europejski marki kosmetyków, które mają szeroką rzesze zwolenniczek nie tylko w Japonii, ale i w całej Azji. Są to linie kosmetyków Salacia Auris i Wamiles.

W tym momencie w Polsce chwali je sobie większość klientek, które ich spróbowały. Nie chcą już stosować innych kosmetyków niż Salacia Arius. Coraz więcej gabinetów kosmetycznych również przekonuje się co do szybkich i trwałych efektów po stosowaniu naszych produktów, jak również urządzenia Miracle Wave.
Zdajemy sobie sprawę, iż nawet najlepszy produkt wymaga odpowiedniego zaangażowania w celach promocyjnych i z tym zamiarem otworzyliśmy Salon Urody i Centrum Szkoleniowe Japan Cosmetics.

Głównym celem pracy Salonu-centrum szkoleniowego jest przeszkolenie profesjonalnych kosmetyczek w zakresie stosowania oryginalnych kosmetyków pochodzących z Japonii wraz z japońskimi technikami masażu, oraz naszego innowacyjnego urządzenia do bezinwazyjnego liftingu Miracle Wave. Regularnie prowadzimy szkolenia i prezentacje nawet z udziałem zaproszonych przez nas specjalistów z Japonii.

Również wszyscy nasi klienci indywidualni mogą liczyć na cały zakres usług kosmetycznych wykonywanych przez naszych kosmetologów-instruktorów. Wiedza i fachowość naszego personelu skierowana na przeszkolenie profesjonalnych kosmetyczek gwarantuje satysfakcję i zadowolenie klientek.

Zachęcamy do śledzenia naszego Profilu na Facebooku oraz nowości i promocji na naszej stronie internetowej :)

Gorąco zapraszamy !